Aktualności

Nabór: RADIOŚĆ Z NADAWANIA

Co przynosi ludziom radość?
Dla jednych będzie to sport, dla drugich podróże, a jeszcze innych — poznawanie nowych ludzi...

A co przynosi radiość?
Z pewnością działanie w Studenckim Radiu „Żak” Politechniki Łódzkiej! Bo radiość to stan ducha, odczuwany przez każdego żakowca, dla którego Żak stał nieodłączną częścią życia!
Jako że wiosna radiosna, organizujemy kolejny nabór do naszej rozgłośni. Zapraszamy Was do Żaka, gdzie możecie podjąć się działań w rozmaitych redakcjach:
- Redakcja Informacji — działania w roli początkującego dziennikarza: pisanie i czytanie newsów na antenie, tworzenie materiałów reporterskich, praca z emisją głosu,
- Redakcja Muzyczna — działania w roli redaktora i dziennikarza muzycznego: mówienie i pisanie o muzyce, gromadzenie i selekcja muzyki emitowanej na antenie, tworzenie materiałów audio z wydarzeń muzycznych w ramach akredytacji,
- Redakcja Promocji — działania z obszaru PR i e-marketingu: redagowanie i publikowanie treści w mediach społecznościowych, tworzenie materiałów audiowizualnych (filmy, grafika); organizowanie wydarzeń (naborów, koncertów),
- Dział Techniczny — działania z obszaru realizacji dźwięku: realizowanie audycji i koncertów, praca ze sprzętem nagłaśniającym i okablowaniem.

A może chciałbyś czerpać radiość z gadania na antenie lub zostać gospodarzem audycji? W naszym radiu możesz postawić pierwsze kroki w tym kierunku!

Koniecznie zainteresujcie się naszym wydarzeniem naborowym i bądźcie na bieżąco! Jak zawsze przygotowaliśmy szereg atrakcji oraz informacji, które przybliżą Wam, ile radiochy niesie ze sobą działalność w Żaku.

Nie wymagamy od Ciebie statusu studenta, doświadczenia ani życiorysu! Jeżeli lubisz podejmować się nowych wyzwań, a przede wszystkim masz sporo czasu i energii, to wpadnij do nas! Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.

Napisz do nas na nabor@zak.lodz.pl - dołącz do Żaka już dziś i odkryj radiość życia!