Nabór 2006

Z powodów technicznych archiwum jest chwilowo niedostępne. Przepraszamy za utrudnienia.

18-go października 2006 roku odbył się specjalny program naborowy. Podczas programu można było obejrzeć "od kuchni" jak wygląda praca w naszym radiu.

Cały czas zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił za mikrofonem lub za stołem realizatorskim. Nasze radio jest jednym z ostatnich istniejących niekomercyjnych rozgłośni radiowych w Polsce, nie emitujemy reklam, wszyscy pracują całkowicie społecznie. Jesli chcesz zarabiać w radiu pieniądze - to nie przychodź do nas.

Zapraszamy do odsłuchania retransmisji programu naborowego w systemie RealAudio!

Kliknij poniżej, aby posłuchać retransmisji programu naborowego (potrzebny odtwarzacz - RealPlayer można pobrać stąd - około 10,5 MB)

  • Program naborowy (18.10.2006 g. 18:00 - 21:00)
  • Garść informacji technicznych...
    Program podzielny jest na poszczególne godziny. Aby odsłuchać program wystarczy kliknąć na link umieszczony poniżej. Otworzy się okno RealPlayer-a z załadowaną playlistą poszczególnych godzin w danym dniu (aby zobaczyć playlistę należy wybrać z menu "View" - "Now playing"). Wybierając kolejne pozycje w playliście poruszamy się po kolejnych godzinach programu. Precyzyjne ustawienie odtwarzania konkretnej minuty (skok co ok 30sek) można uzyskać poprzez przesuwanie wskaźnika postępu