Aktualności

Świętujcie razem z nami #65latŻaka!

Studenckie Radio „ŻAK” Politechniki Łódzkiej obchodzi w tym roku swoje 65. urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które chcemy przeżyć wspólnie z Wami!

Z okazji jubileuszu, zgodnie z tradycją przygotowaliśmy 65 godzin programu urodzinowego nadawanego bez przerwy od godziny 7:00 w piątek 17 maja do 23:59 w niedzielę, 19 maja! Bądźcie wtedy z nami i słuchajcie nas na 88,8 MHz lub poprzez stronę http://zak.lodz.pl/player.

Zapraszamy również na koncerty, które odbędą się 25 maja 2024 w Klubopiwiarni przy ul. Narutowicza 7/9. Zagrają dla Was zespoły Potato Stonks oraz Żurawie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

POTATO STONKS, łódzki zespół, który zadebiutował w 2022 roku wydaniem EP „Keepin’ Wild”. Jednocześnie wprowadził na polską scenę brzmienia z minionych lat i połączył je z współczesnym stylem alternatywnego rocka.

ŻURAWIE, czyli zespół, który jest częścią Trójmiejskiej Sceny Alternatywnej. Muzyka, którą grają, opiera się na łączeniu gitarowych brzmień z różnorodnymi stylami rocka, wzbogaconymi elektronicznymi inspiracjami.

Aby nie przegapić tych jak i innych atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy, koniecznie obserwujcie nasze media społecznościowe, a także specjalnie przygotowaną na tę okazję stronę internetową! Link do strony: urodziny.zak.lodz.pl

Nasze media społecznościowe:

Autorką identyfikacji wizualnej urodzin jest Laura Kowalewska.