Niezalogowany (Zaloguj się)

Witaj!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji i mieć dostęp do innych kategorii musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Jeżeli już posiadasz konto zaloguj się.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, poproś o rejestrację.

Kategorie

Vanilla 1.1.6 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  • CommentAuthordomingo
  • CommentTime11 Dec 2010 zmieniony
   # 1

  Dust Lane European Autumn Tour 2010
  12.12.2010r. godz.19:30
  Support: Lonski&Classen
  Przed koncertem o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Raczkiem oraz pokaz filmu o Z. Kałużyńskim.

  miejsca: siedzące nienumerowane
  60zł z kartą Klubu Wytwórnia
  70zł bez karty Klubu Wytwórnia

  miejsca: stojące
  50zł z kartą Klubu Wytwórnia
  60zł bez karty Klubu Wytwórnia

  Yann Tiersen – niezwykły multiinstrumentalista, wirtuoz akordeonu i skrzypiec, który jako jeden z niewielu potrafi jednocześnie grać na wielu instrumentach, a także autor muzyki filmowej do przebojów kinowych – Amelii oraz Good Bye Lenin, powraca wraz z europejską trasą koncertową!

  W trakcie koncertów w najważniejszych klubach muzycznych w Europie artysta zaprezentuje swoje największe przeboje filmowe w rockowych aranżacjach inspirowanych twórczością Nicka Cave’a i Joy Division oraz nowe utwory zgromadzone na płycie „Dust Lane”, której premiera planowana jest na październik 2010.

  Krążek „Dust Lane” miesza surowe melodie i cięższe brzmienia, a poezję zastępuje mocniejszymi uderzeniami. Tiersen swobodnie miesza gatunki, kładąc nacisk na gitarowe riffy i muzykę rockową.

  "Dust Lane jest bardziej elektryczne i elektroniczne. Bardzo ważną rolę na albumie odgrywa także wokal" mówi Yann Tiersen. "Nowy album jest inny niż wszystko co zrobiłem do tej pory".

  Jako support wystąpi formacja Lonski&Classen

  • CommentAuthorMagda
  • CommentTime12 Dec 2010
   # 2

  Haha, a ja mam bilet ! :D

  • CommentAuthordomingo
  • CommentTime13 Dec 2010
   # 3

  Ha ha ha, ja mialem problem z kupieniem na miejscu. Nikt przez pol godziny nie potrafil zlokalizowac goscia od sprzedazy biletow ;) Ale koncert calkiem ciekawy moim zdaniem, rzeczywiscie duzo smaczkow a'la Cave, ale nawet czasem a'la Radiohead. W sumie warto bylo wydac te 60 zyli.