Niezalogowany (Zaloguj się)

Witaj!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji i mieć dostęp do innych kategorii musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Jeżeli już posiadasz konto zaloguj się.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, poproś o rejestrację.

Kategorie

Vanilla 1.1.6 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthordomingo
    • CommentTime3 Nov 2010
     # 1

Jeśli zgadzasz się z poniższym tekstem skopiuj go i wydrukuj

http://www.masakrytyczna.org/CMS/news.php?readmore=146

Potem podpisz i zanieś do UML, albo zostaw w Żaku w kopercie "dla mlodego", powieś na tablicy, dostarczę za Ciebie.

• CommentAuthortomekp
    • CommentTime4 Nov 2010
     # 2

Pod tym URL-em, nawet z zalaczonym Javascriptem, nie ma zadnego tekstu. Sa tylko jakies linki, z ktorych grubo ponad polowa _nie_ jest klikalna.

•  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime4 Nov 2010
     # 3

A u mnie tekst jest. Pod Chrome.

• CommentAuthordomingo
    • CommentTime5 Nov 2010
     # 4

U mnie tez jest. Zarowno w IE 7.0, jak w FF 3.6.3.

• CommentAuthorAgusia
    • CommentTime5 Nov 2010
     # 5

Szanowny Pan
    Tomasz Sadzyński
    p. f. Prezydenta Miasta Łodzi
    Urząd Miasta Łodzi
    90-926 Łódź
    ul. Piotrkowska 104

Szanowny Panie Prezydencie!

W roku 2008 została opracowana (kosztem 62.220 zł) „Koncepcja układu dróg rowerowych w mieście Łodzi". Jej ostateczna wersja powstała w wyniku konsultacji z radami osiedli i organizacjami pozarządowymi. Została też dołączona do "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Łodzi", uchwalonego 27 października 2010 przez Radę Miejską (załącznik nr 1.)
    Z kolei 25 czerwca 2009 zostały wprowadzone zarządzeniem Prezydenta „Wytyczne do planowania, projektowania i utrzymywania infrastruktury rowerowej", nad którymi pracowali urzędnicy ZDiT, radni i społecznicy.

Z niepokojem obserwuję, że oba te dokumenty są ignorowane przy kolejnych inwestycjach. I tak przy ul. Hetmańskiej w ostatnich dniach powstała nawierzchnia drogi rowerowej z płyt chodnikowych, choć "Wytyczne" wymagają nawierzchni bitumicznej. Z kolei przebudowa ulicy Rudzkiej "Koncepcję" - droga powstanie zamiast na odcinku od ul. Pabianickiej do ul. Popioły na odcinku od Farnej do granicy miasta. Oznacza to, że powstanie odcinek nie mający łączności z innymi planowanymi drogami rowerowymi, a dojazd rowerem do Stawów Stefańskiego będzie utrudniony. Ponadto, ZDiT zapowiada zastosowanie kostki zamiast nawierzchni bitumicznej.

Wzywam Pana do niezwłocznego wydania zarządzenia o przeglądzie wszystkich istniejących i oczekujących na realizację projektów drogowych z punktu widzenia ich zgodności z „Koncepcją układu dróg rowerowych" i „Wytycznymi do planowania, projektowania i utrzymywania infrastruktury rowerowej" oraz aktualizacji wszystkich, które okażą się z tymi dokumentami sprzeczne.

Z poważaniem

Dla tych co chcą podpisać.

Młody - prześlę Ci list do Żaka :D
    a co! Tu często jeżdżę rowerem - i widzę czemu w Łodzi tego nie robiłam - różnica w podejściu do rowerów, rowerzystów i tras rowerowych jest ogromna! No i jakość dróg jest całkiem całkiem - a jak coś nie tak - bo wszystko może się z czasem popsuć lyb wymagac naprawy to robią to szybko - góra dwa tygodnie od zgłoszenia - wiem bo raz sama zgłosiłam - jak zgłosiłam w środę to w poniedziałek już ekipa była! Aż się chce rowerem jeździć.

• CommentAuthorLampa
    • CommentTime5 Nov 2010
     # 6

Podpisałem na Masie. Kolejna okazja powinna być 11.11, bo robimy niepodległościowy przejazd, jeszcze nie wiadomo dokładnie, skąd i o której. W razie czego http://www.masakrytyczna.fora.pl/rowerowe-ustawki,11/masa-niepodleglosci-11-11,867.html :)

Agusia:
    a co! Tu często jeżdżę rowerem - i widzę czemu w Łodzi tego nie robiłam - różnica w podejściu do rowerów, rowerzystów i tras rowerowych jest ogromna! No i jakość dróg jest całkiem całkiem - a jak coś nie tak - bo wszystko może się z czasem popsuć lyb wymagac naprawy to robią to szybko - góra dwa tygodnie od zgłoszenia - wiem bo raz sama zgłosiłam - jak zgłosiłam w środę to w poniedziałek już ekipa była! Aż się chce rowerem jeździć.

Super - dalej mieszkasz w Irlandii, tak?
    Ja chcę do Amsterdamu lub Kopenhagi :)