Niezalogowany (Zaloguj się)

Witaj!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji i mieć dostęp do innych kategorii musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Jeżeli już posiadasz konto zaloguj się.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, poproś o rejestrację.

Kategorie

Vanilla 1.1.6 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

 1.  # 1
  • CommentAuthormakala
  • CommentTime12 May 2010
   # 2

  kłopoty z Żydowiczem i z Camerimage,
  rezygnacja z budowy CŁC,
  ostatnie problemy z pieniędzmi na SSS,
  ogólnie - powolna rozsypka idei Nowego Centrum Łodzi.....

  teraz jeszcze FD4K, który przecież tak ładnie wpisywał się w tradycję wielokulturowej Łodzi....

  Wszystkie inicjatywy, które mieliśmy na sztandarach w walce o ESK 2016 powoli się wykruszają.....

  A zapowiadało się tak pięknie. "Wymęczona" po latach przepychanek finansowych ARENA okazała się być strzałem w dziesiątkę i wreszcie nasze miasto przestało być omijane wielkim łukiem przez co większe i ważniejsze imprezy i koncerty. Okazało się, że takie wizjonerskie i co tu dużo mówić - drogie inwestycje - mają rację bytu.

  W pociągach relacji Łódź-Warszawa można znaleźć bezpłatne numery pisma EC1 - pisma, które od miesięcy podsyca (słusznie!) nadzieję, ciekawość i podniecenie na myśl o tym, jaka to piękna idea, jakie nasze miasto jest niezwykłe! Ostatni numer jest już mocno nieaktualny (nadal były wzmianki o CŁC). A niedługo nie będzie już o czym pisać.

  Warto zrobić na ten temat program w Żaku. Pod hasłem "zgoda buduje, niezgoda rujnuje" + co pozostaje z naszych wspaniałych idei, gdy przyjdzie do konkretów.

  Idzie kto z żaka na konferencję do ŁAC na temat aktualnych działań na rzecz uzyskania tego tytułu? Będzie w najbliższych dniach.

  •  
   CommentAuthorkidej
  • CommentTime13 May 2010
   # 3

  A najlepiej pod haslem "zgoda buduje, niezgoda rujnuje, prawo jest od tego, zeby go przestrzegac" - o ile oczywiscie potwierdza sie pogloski o nieprawidlowosciach przy FD4K.