Niezalogowany (Zaloguj się)

Witaj!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji i mieć dostęp do innych kategorii musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Jeżeli już posiadasz konto zaloguj się.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, poproś o rejestrację.

Kategorie

Vanilla 1.1.6 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthordomingo
    • CommentTime19 Aug 2009
     # 1

"Z okazji obchodów 125 lecia Bydgoskich Fabryk Mebli zapraszamy na koncert megagwiazdy, Skye Edwards, który odbędzie się 29 sierpnia w Bydgoszczy. Oprócz byłej wokalistki znanej grupy Morcheeba wystąpi gwiazda tegorocznego Openera, Gaba Kulka. "

http://www.bydgoskiemeble.pl/?pid=company&sp=news&lang=pl&id=12
    http://www.bydgoskiemeble.pl/?pid=company&sp=news&lang=pl

fajnie nie ? moze jakas inna firma wezmie przyklad i zrodzi sie fajna tendencja...

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime20 Aug 2009
     # 2

i dla pracowników firmy mięsnej Grot niech zagra zespół pectus,
    zabawne

•  
      CommentAuthorESs
    • CommentTime20 Aug 2009
     # 3

Lepiej Bautata All Stars.. Jeszcze bardziej zabawne.. Ponabijaliby się z czego robione są wędliny.. Pewnie Grotowi by się spodobało..

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime20 Aug 2009 zmieniony
     # 4

Sylwek zbyt poważny jesteś i bierzesz niektóre posty zbytnio do serca :D

a tą Bautatą to lubicie widzę ripostować, chociaż od początku wiadomym było (ale widocznie nie wszystkim), że panowie tak nie na poważnie :)

•  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime20 Aug 2009 zmieniony
     # 5

A pomyslec ze kiedy w lipcu widzialem Morcheeba z inna, fatalna wokalistka, to pomyslalem sobie ze sie stoczyli. Teraz nie wiem kto bardziej :)
    "Megagwiazda" - ciekawe kto z pracownikow tej fabryki kojarzy ja w ogole.

• CommentAuthordomingo
    • CommentTime21 Aug 2009
     # 6

A dlaczego uwzasz ze to stoczenie sie ? Moze po prostu ktos z zarzadu tej fabryki ma akurat ambicje robic tego rodzaju imprezy ? zwroc uwage, ze to wyglada na CYKL imprez a wiec jest w tym chyba czyjas wizja... ja tam sie ciesze z takich precedensow mimo wszystko

•  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime21 Aug 2009 zmieniony
     # 7

Ok, teraz dopiero doczytalem ze to nie jest zamkniety koncert dla pracownikow fabryki mebli (czyli de facto troche tylko wyzej niz swieto ziemniaka), tylko dzien koncertowy na rynku w Bydgoszczy z patronatem prezydenta miasta, organizowane przez Bydgoska Fabryke Muzyki. Jesli jeszcze wziac pod uwage, ze wstep jest wolny, no to wtedy spoko - taki Orange Music Festival na mniejsza skale i z duzo mniejszymi nazwami, sympatyczne i czemu nie.

• CommentAuthordomingo
    • CommentTime21 Aug 2009
     # 8

Ano wlasnie. Czyli Twoim zdaniem to moze jest taki "przyklad z gory", od korporacji typu Pepsi, Cocacola, Orange, Heineken itd ? Moze faktycznie... W takim razie, cieszy mnie tym bardziej ze teraz Fabryka Mebli, to dobry kierunek, niech nawet Grot sobie organizuje imprezy muzyczne jesli beda na poziomie, nawet jako miesny odmieniec i tak nie mam nic przeciwko ;)

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime21 Aug 2009
     # 9

te imprezy będą robione na poziomie słuchacza, czyli wcześniej z pewnością zrobią badania zanim wyłożą kilkadziesiąt kafli,
    żadna firma nie wchodzi w koncerty w ciemno, i bez kalkulacji zysków

a zysk przynosi dziś głównie syf, muzyka indie i bezpłuciowe plumkanie Morcheeby itp.