Niezalogowany (Zaloguj się)

Witaj!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji i mieć dostęp do innych kategorii musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Jeżeli już posiadasz konto zaloguj się.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, poproś o rejestrację.

Kategorie

Vanilla 1.1.6 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime15 May 2008
     # 21

zapalenie gardła mam
    żałuję, ale nie koncertów, raczej spotkania z prokadentami

•  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime21 Jul 2008
     # 22

adam b:to chyba najciekawszy rok koncertowy w Polsce od wielu wielu lat

no troche
    http://muzyka.onet.pl/10173,1792304,newsy.html

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime21 Jul 2008
     # 23

fakt, dzieje się wiele, chociaż ja akurat nie lubię animal collective

•  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime21 Jul 2008
     # 24

Mniejsza tam o lubienie lub nielubienie, ale zeby zespol o takim statusie na swiecie przyjezdzal do nas na dwa koncerty? A przeciez to jest juz fefdziesiate wydarzenie w tym roku...

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime21 Jul 2008
     # 25

ja tam myślę, że przesadzasz z tym statusem :)
    przecież tu nie chodzi o koncert na służewcu

•  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime21 Jul 2008
     # 26

Nie no, wiadomo raczej ze nie chodzi mi o status u akademii przyznajacej Grammy :)

• CommentAuthortomekp
    • CommentTime21 Jul 2008
     # 27

Darmowa atrakcja (przynajmniej dla wielbicieli strzasania lupiezu z potem):
    Apocalyptica - W-wa 27.07.2008. Wsparcie: Armia. W parku przy Muzeum Powstania Warszawskiego. Wstep wolny.
    http://www.empik.com/empikultura/aktualnosci/apocalyptica-uczci-rocznice-powstania-warszawskiego,146874
    http://www.empik.com/empikultura/aktualnosci/armia-przed-apocalyptica,154149

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime21 Jul 2008
     # 28

ci to już zeżarli dawno swoje ogony - o czym najlepiej świadczy, że to darmowa atrakcja

jeśli chodzi o Animali - akurat jest na nich niezły hype, dlatego nie dziwi mnie, że jakiś organizator sprowadza ich do Polski

•  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime21 Jul 2008
     # 29

No spoko, ale chlopaki przeciez mogli powiedziec ze co ich interesuje jakas Polska, maja pewnie tyle propozycji, ze mogli sobie olac, a jednak nie olali i przyjada. Ale nie bede powtarzal po raz 12819190281249018, ze sytuacja u nas sie poprawia, bo to juz jest niestrawny, niesluchalny truizm. Zamiast tego po prostu napisze, ze fajnie.

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime1 Dec 2008 zmieniony
     # 30
    •  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime2 Dec 2008
     # 31

I co, jedziesz na ATP? :)

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime2 Dec 2008
     # 32

za drogie bilety raczej, musiałbym z wakacji zrezygnować,
    ale wierzę, że pojawią się w europie bliżej, np. w Berlinie

•  
      CommentAuthorESs
    • CommentTime26 Jun 2009
     # 33
    •  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime27 Jun 2009
     # 34

to teraz screenagers, porcys, pulp, szydlowska, stelmach, hoffman, gacek i tabuny ich epigonow posrają się z radości, czego im gratuluję
    a jednocześnie potwierdzam moją starą myśl (w nieco ocenzurowanej wersji), że ten zespół jest słaby

•  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime27 Jun 2009 zmieniony
     # 35

adam b:(...)tabuny ich epigonow posrają się z radości

Dzieki ze o mnie nie zapomniales :)
    Co do samego newsa, to dla mnie nadal jest tam za duzo kuriozow, na czele z lokalizacja i przewidywana frekwencja. Blagam, niech sie jednak okaze ze to bedzie w Lodz Arena a nie na Widzewie..

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime27 Jun 2009 zmieniony
     # 36

mimo wszystko wydajesz mi się Kidej osobą wyrastającą poza to towarzystwo i o dziwo nie miałem Ciebie na myśli
    z drugiej strony przyznaj czy nie jest dziwne, że tak to właśnie funkcjonuje? nagle ktoś odkrywa jakiś zespół (czasami chodzi nawet o formację już długo istniejącą, np. current 93, czy nagła podjarka na drone-metale typu Sunn O)))) i potem po kolei wspomniane wyżej media się tym jarają, co więcej okazuje się, że wszyscy znają od lat np. wspomnianego Currenta,
    wszystko wygląda jakby było zakrojoną na szeroką skalę promocją jakiegoś produktu - w wielu wypadkach wynika to moim zdaniem z pewnej formy korupcji, w wielu ze słabego warsztatu dziennikarzy, którzy nie potrafią myśleć za siebie i np. "jak Stelmach gra Glasvegas to widocznie jest to dobre"

•  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime27 Jun 2009
     # 37

Wiadomo ze latwiej jest przyjac czyjas opinie, niz samemu sprawdzic i pomyslec chwile. Chociaz sytuacja ktora opisujesz - "odkrywanie" zespolow - i tak jest moim zdaniem lepsza, niz sytuacja, gdy ktos bardzo kumaty pracuje w stacji, w ktorej jako dj musi zapowiadac straszne rzeczy, ktore mu sie zupelnie nie podobaja. Niechze juz czasem ten Stelmach zagra tego Currenta (chociaz on chyba akurat nie) czy The Microphones, moze komus z fanow Glasvegas (brrr) sie spodoba i bedzie jeden fan wiecej.
    Co do korupcji, wolalbym myslec ze poza mainstreamem ona nie istnieje, choc to raczej naiwne..

Natomiast ja sie oczywiscie raczej smialem z tego, ze chyba nie tylko wymienieni przez Ciebie sie posraja z radosci :)

•  
      CommentAuthorESs
    • CommentTime4 Jul 2009
     # 38
    • CommentAuthortomekp
    • CommentTime21 Jul 2009
     # 39
    •  
      CommentAuthorkidej
    • CommentTime21 Jul 2009
     # 40

Przeczytalem i chcialem sie tylko odniesc do akapitu o Faith No More, bo na Open'erze mnie nie bylo ale widzialem ich w Danii - absolutne zero zgody, Patton i reszta sa w znakomitej formie :)