Niezalogowany (Zaloguj się)

Witaj!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji i mieć dostęp do innych kategorii musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Jeżeli już posiadasz konto zaloguj się.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, poproś o rejestrację.

Kategorie

Vanilla 1.1.6 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorskar
    • CommentTime29 Jul 2007
     # 1

Młodzieżowa Rada Miejska będzie reprezentacją uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
    w Łodzi. Niepełnoletni uczniowie będą mieli również swój wkład w podejmowanie decyzji dotyczących młodych ludzi w Łodzi.

Rada ma mieć charakter konsultacyjny i wspierać oraz upowszechniać ideę samorządności. Dzięki temu młodzi ludzie, tuż przed wkroczeniem w dorosłość, będą mogli czynnie uczestniczyć w życiu miasta. Częstsze będą spotkania z władzami miejskimi i oświatowymi. Przedstawiciele Młodzieżowej Rady mają zapewnione uczestnictwo w sesjach Rady Miejskiej i posiedzeniach komisji. Rada Młodzieżowa będzie miała możliwość opiniowania projektów uchwał Rady Miejskiej.

Młodzieżowa Rada Miejska będzie mogła bezpośrednio inicjować działania, które młodzieży łódzkiej dotyczą, takie jak: imprezy kulturalne, sportowe, proekologiczne i charytatywne, a także szkolenia
    i konferencje. Ułatwiona będzie też współpraca z innymi Młodzieżowymi Radami w kraju i za granicą.

http://www.uml.lodz.pl/index.php?menu2=1&zapytanie=1,22

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime30 Jul 2007 zmieniony
     # 2

ichu*

•  
      CommentAuthorskar
    • CommentTime30 Jul 2007
     # 3

Może i dwa nawet. Ostrzeżenie Adamie.

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime30 Jul 2007
     # 4

ok,ok,
    mój komentarz dotyczył sensu istnienia owej rady, już ja znam młodzieżówki - miałem styczność z wieloma na studiach,
    a poza tym, czy przypadkiem przed miesiącem nie mieliśmy do czynienia z wałkiem inicjowanym przez młodzieżówkę PO, która próbowała zagarnąć MRM?

•  
      CommentAuthorskar
    • CommentTime30 Jul 2007
     # 5

Moim celem było jedynie zwrócenie uwagi, że taki twór powstał... Co kto o nim sądzi, to już inna sprawa.