Niezalogowany (Zaloguj się)

Witaj!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji i mieć dostęp do innych kategorii musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Jeżeli już posiadasz konto zaloguj się.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, poproś o rejestrację.

Kategorie

Vanilla 1.1.6 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime21 Feb 2008
     # 41

no to odświeżam, rzeczy, które zmieniły moje postrzeganie muzyki w pewnym momencie:

June of 44 "Engine takes to the water" oraz "Four Great Points", chociaż dziś wyżej cenię ten pierwszy lp
    Abilene "Two Guns Twin Arrows" - w składzie m.in. Alexem Dunhamem z Hoovera i Fredem Erskine z June of 44
    Obydwie płyty Ten Grand - fenomenalny screamo/noise core
    Shellac "At action park" - chyba jednak najgenialniejszy album Albiniego
    The For Carnation "The For Carnation" - wg mnie najbardziej niedoceniona płyta lat 90-tych, chyba lubię bardziej niż "Spiderland"
    Brice Glace "When in vanitas"
    US Maple "Talker" i "Long hair in three stages" - Talker ma niepowtarzalny klimat (produkował to Gira), za to "Long hair..." jest bardziej dzikie i wyuzdane

tyle na razie, polecam każdemu te płyty, nie jest to żadna awangarda, tylko soczyste granie gitarowe, bez napinania i bez grzywek na bok, 100% oddania muzyce

• CommentAuthorLampa
    • CommentTime21 Feb 2008 zmieniony
     # 42

Vladimir Hirsch - wszystko, również jego projekty: Aghiatrias, Skrol [w Zygote się nie zagłębiałem]
    Laibach - Krst pod Triglavom/ Baptism, Laibach, Macbeth
    Bauhaus - wszystko
    The Sisters of Mercy - Floodland
    Lacrimosa - Angst, Einsamkeit, Satura, Elodia
    The Dresden Dolls - wszystko
    Raison d'Etre - The Empty Hollow Unfolds [inne zresztą też bardzo dobre]
    Einsturzende Neubauten - początkowy okres [Kollaps, Zeichnungen des Patienten O.T., Halber Mensch]
    Mike Oldfield - Crises, Tubular Bells i parę innych też
    Jean Michel Jarre - Zoolook, Oxygene
    Aborym - With No Human Intervention
    Pink Floyd - Atom Heart Mother, The Wall
    Metallica - Ride the Lightning, Master of Puppets, ...And Justice for All, Black Album

•  
      CommentAuthoradam b
    • CommentTime22 Feb 2008
     # 43

fajne jest to zestawienie: Oxygene - Halber Mensch,
    ja jeszcze nie dodałem Dazzling Killmen "Face of Collapse", tobie Lampa też powinno się spodobać ;)

• CommentAuthorLampa
    • CommentTime22 Feb 2008
     # 44

...aaa, o jednym zapomniałem: Emilie Autumn - Opheliac