Niezalogowany (Zaloguj się)

Witaj!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji i mieć dostęp do innych kategorii musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Jeżeli już posiadasz konto zaloguj się.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, poproś o rejestrację.

Kategorie

Vanilla 1.1.6 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  • CommentAuthordomingo
  • CommentTime14 Sep 2014 zmieniony
   # 1

  30 października 2014, godz. 20

  Bilety (miejsca stojące):
  Przedsprzedaż do 30 września: 80 zł z Kartą Wytwórni, 90 zł - bez
  Przedsprzedaż do 29 października: 90 zł z Kartą Wytwórni, 100 zł - bez
  W dniu koncertu: 110 zł

  Król trip –hopu, wokalista Massive Attack powraca z nową płytą „Adrian Thaws”.

  Wokalista, kompozytor i producent, aktor i odkrywca talentów, ale przed wszystkim legendarna postać bristol sound, głos zespołu Massive Attack i współtwórca muzyki trip-hop. Karierę rozpoczynał w formacji Wild Bunch, która później przekształciła się w Massive Attack. Wspólnie nagrali najważniejsze płyty gatunku – „Blue Lines” i „Protection”.

  W 1995 roku odniósł wielki sukces solo, wydał debiutancki album „Maxinquaye”. Dziś ma na koncie dziewięć studyjnych płyt i współpracę z wielkimi postaciami sceny. Komponował dla Bjork, którą możemy usłyszeć w dwóch piosenkach na płycie „Nearly Good”. Z PJ Harvey nagrał „Broken Homes” na albumie „Angels With Dirty Faces”. Na „Blowback” pojawiają się Anthony Kiedis i John Frusciante z Red Hot Chili Peppers oraz Cyndi Lauper i Alanis Morissette.

  Jest odkrywcą talentu Martiny Topley-Bird (współpracowali przy produkcji krążka „Pre-Millenium Tension”) oraz Costanzy Francavilla. W 2008 roku Tricky powrócił w wielkim stylu za sprawą doskonałego albumu „Knowle West Boy”. Kolejne lata przyniosły dancehallowy „Tricky Meets South Rakkas Crew” oraz doskonały „Mixed Race” z hitem „Murder Weapon”.

  W maju zeszłego roku ukazała się płyta „False Idols”, wydana po raz pierwszy w założonej przez niego wytwórni, a dystrybuowana przez !K7. Tym razem Tricky powraca z nowym albumem zatytułowanym „Adrian Thaws”, który ukaże się już we wrześniu. Na żywo do posłuchania w Wytwórni. Zapraszamy.

  http://www.toyastudios.pl/index.php?mid=4&ln=pl&ide=1162