Niezalogowany (Zaloguj się)

Witaj!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w dyskusji i mieć dostęp do innych kategorii musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. Jeżeli już posiadasz konto zaloguj się.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, poproś o rejestrację.

Kategorie

Vanilla 1.1.6 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  • CommentAuthordomingo
  • CommentTime25 Oct 2013 zmieniony
   # 1

  Coraz lepiej sobie Kolega radzi poza Żakiem...

  ---

  Marcin Pośpiech laureatem Radio Grand Prix

  Marcin Pośpiech, dziennikarz Trójki, znalazł się w gronie finalistów, w konkursie organizowanym przez Międzynarodową Unię Radiową i Telewizyjną (URTI - Union Radiophonique et Televisuelle Internationale).

  Unia jest organizatorem corocznego, prestiżowego konkursu International URTI Radio Grand Prix na reportaż lub dokument radiowy. 25 edycja tej imprezy okazała się szczególnie ważna dla Programu 3. Marcin Pośpiech został wyróżniony i znalazł się w gronie finalistów za reportaż „Cypr – druga strona raju”. W dokumencie nasz reporter prezentuje problemy mieszkańców, żyjących w podzielonym kraju, między Turcją a Grecją. Problemy czasem banalne i błahe, a niekiedy mające wpływ na sytuację gospodarczą i polityczną tego kraju. Grand Prix przyznano kameruńskiemu dziennikarzowi, Tabe Enonchong za reportaż „So far, so near”. W gronie finalistów, obok Marcina Pośpiecha, znaleźli się dziennikarze z Belgii, Bośni i Hercegowiny, Iranu, Portugalii i Rumunii.

  URTI - podobnie jak EBU (Europejska Unia Nadawców) - jest międzynarodową organizacją z siedzibą w Paryżu skupiającą nadawców radiowych i telewizyjnych. Polscy autorzy odnosili już sukcesy w tym konkursie, m.in. w 2010 roku finalistą był reportaż „Szlaufy – postscriptum” Hanny Bogoryi-Zakrzewskiej i Tomasza Perkowskiego.

  ---

  źródło:
  http://www.radionewsletter.pl/97c41fdfcaba312cc220284da212ef47,article.html

  • CommentAuthortomekp
  • CommentTime25 Oct 2013
   # 2

  Gratuluję, Marcinie!

  • CommentAuthordomingo
  • CommentTime29 Oct 2013
   # 3

  No ja nie napisalem, ale oczywiscie tez...